Fufu Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role Play Game
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ora de franceza

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Yuki

Yuki


Posts : 12
Join date : 2010-01-31
Age : 34
Location : .....

ora de franceza Empty
PostSubject: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 2:37 am

Stau in ultima banca de langa fereastra.Privesc pe geam plictisit.Profa vorbeste fara sa se opreasca,parca a intrat in priza.
''nu se mai termina?urasc franceza''
Back to top Go down
Clara

Clara


Posts : 49
Join date : 2010-01-31

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 2:43 am

Intru in clasa grabita fara a mai scoate un cuvant stiind ca voi fi iar certat pentru intarzierea mea.Clasa plina unde sa stau si eu?Cand observ un loc gol..-Hey..scuze dar pot sta si eu in banca cu tine?intreb eu zambindui putin rusinoasa baiatului
Back to top Go down
Yuki

Yuki


Posts : 12
Join date : 2010-01-31
Age : 34
Location : .....

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 2:45 am

-Sigur ca da.O privesc zambind.Este o fata destul de draguta,din pacate a aterizat intr-un moment prost.
Back to top Go down
Clara

Clara


Posts : 49
Join date : 2010-01-31

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 2:49 am

Ma asez sfioasa in banca imi scot acrtea si caietul si ma apuc si desenez.-Ooopsss am uitat eu sunt Clara zic zambindui baiatului
Back to top Go down
Yuki

Yuki


Posts : 12
Join date : 2010-01-31
Age : 34
Location : .....

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 2:50 am

-Ma numesc Yuki.Nu trebuia sa vi,vei vedea ce tortura te asteapta.Mda si mai e mult din ora...mai urmeaza inca una...
Back to top Go down
Clara

Clara


Posts : 49
Join date : 2010-01-31

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 2:52 am

-Ce sa urmeze intreb eu chicotind..gura lu profa stiu nu se mai opreste..e oribila se ia de mine mereu...spun eu bosumflata
Back to top Go down
Yuki

Yuki


Posts : 12
Join date : 2010-01-31
Age : 34
Location : .....

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 2:54 am

-Stres,asta urmeaza.Sincer,eu vreau sa scap de aici.Gata,am plecat.Nu mai am rabdare.Ne mai vedem Clara.
Ma transform in pantera si sar pe geam.
''libertate,liniste''
Back to top Go down
Clara

Clara


Posts : 49
Join date : 2010-01-31

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 2:56 am

-Hmmm pa?zic putin bulversata....dar totusi atenta la lectia plictisitoare...si la profa ce se uita si tipa mine in continuu.
Back to top Go down
Yuki

Yuki


Posts : 12
Join date : 2010-01-31
Age : 34
Location : .....

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 2:58 am

Ma asez in curtea scolii langa un copac.O aud pe nebuna cum urla.Sincer,ma bucur ca am plecat de acolo,regret ca nu am luat-o si pe Clara.
Back to top Go down
Clara

Clara


Posts : 49
Join date : 2010-01-31

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 3:01 am

Pun capul pe banca trista mai mult imi venea sa lang si nici eu nu stiam motivul lacrimilor ce erau sa izbucneasca pe fata mea.
Back to top Go down
Yuki

Yuki


Posts : 12
Join date : 2010-01-31
Age : 34
Location : .....

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 3:03 am

Privesc cerul senin,linistea dupa-amiezii e tulburata de vocea ''suava'' a profii.Prea frumos sa fie perfect...trebuia sa strice cineva atmosfera.
Ma intorc in clasa fara sa fiu observat.Ma apropii de Clara.
-Esti gata sa pleci de aici?
Back to top Go down
Clara

Clara


Posts : 49
Join date : 2010-01-31

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 3:05 am

-Ce?Cum?Unde?de ce?AAAAAA?Intreb eu bulversata luata prin surprindere de baiat.
Back to top Go down
Yuki

Yuki


Posts : 12
Join date : 2010-01-31
Age : 34
Location : .....

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 3:06 am

-Sssss..nu face galagie.Am venit sa te iau de aici,sa te duc intr-un loc linistit.Vrei?
Back to top Go down
Clara

Clara


Posts : 49
Join date : 2010-01-31

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 3:08 am

-Aaaaaaaaaa marog oricum nu am ce face la ora lu maimuta asta spun zambind
Back to top Go down
Yuki

Yuki


Posts : 12
Join date : 2010-01-31
Age : 34
Location : .....

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 3:10 am

-Baba ofilita ciocanitoare.Rad fara prea mult zgomot.Urca-te in spatele meu,te iau de la nebuni.
Back to top Go down
Clara

Clara


Posts : 49
Join date : 2010-01-31

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 3:12 am

Ma gandeam ca oricum nu aveam ce face si am inceput sa rad incet de spusele baiatului si ma urc in spatele lui.
Back to top Go down
Yuki

Yuki


Posts : 12
Join date : 2010-01-31
Age : 34
Location : .....

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 3:13 am

Sar pe fereastra si aterizez usor pe pamant.Nu e grea deloc fata,parac am carat un fulg.
-Unde vrei miss sa pierdem timpul?
Back to top Go down
Clara

Clara


Posts : 49
Join date : 2010-01-31

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 3:14 am

-Nu mai imi zice miss nu imi place sa mi se spuna asa si multumesc ca mai scos din sitalul de nebuni in legatura cu mersul da tu ideei.
Back to top Go down
Yuki

Yuki


Posts : 12
Join date : 2010-01-31
Age : 34
Location : .....

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 3:15 am

-Scuze,nu stiam.Pai sa vedem..gradina din spate a scolii.Are niste trandafiri negri si albastri superbi.
Back to top Go down
Clara

Clara


Posts : 49
Join date : 2010-01-31

ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza EmptySun Jan 31, 2010 6:04 pm

-Chiar?intreb eu uimita apoi il iau pe baiat de mana si il trag dupa mine..Atunci hai sa ii vad si eu spun razand
Back to top Go down
Sponsored content





ora de franceza Empty
PostSubject: Re: ora de franceza   ora de franceza Empty

Back to top Go down
 
ora de franceza
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fufu Academy :: Fufu Academy :: Classrooms-
Jump to: